Stan Konta Rady Rodziców – 26.03.2024

Stan Konta Rady Rodziców – 18.01.2024

UBEZPIECZENIE NNW

Drodzy Rodzice.

Informujemy, że podczas zebrania Rodziców w dniu 26.09.2023 została wybrana nowa Rada Rodziców naszej szkoły i przedszkola w następującym składzie:

1)Przewodnicząca – Magdalena Kaczmarek
2)Z-ca przedszkole – Katarzyna Kucharczyk
3)Z-ca szkoła podstawowa – Maciej Matysiak
4)Skarbniczka przedszkole – Aleksandra Behr-Janiszewska
5)Skarbniczka szkoła podstawowa – Marta Karasiewicz

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy wszystkich Rodziców do współpracy oraz dzielenia się pomysłami na wydarzenia w naszej szkole.

Jednocześnie dziękujemy Rodzicom za ich dotychczasową pracę w Radzie Rodziców, w szczególności – pani Monice Konatowskiej.

Szanowni Rodzice.

W tym roku szkolnym (po wcześniejszym zgłoszeniu się minimum 25 chętnych) również mamy możliwość korzystania z obiadów szkolnych w formie cateringu.

Od połowy września posiłki do naszej placówki będą dostarczane przez firmę: Moje smaki – Izabela Malik.

Przewodniczący Rady Rodziców – Monika Konatowska

Poniżej szczegóły oferty:

Nowi klienci po kontakcie telefonicznym w celu wprowadzenia danych, otrzymują link aktywacyjny do programu [2].

W każdy weekend publikowane jest nowe menu na kolejny tydzień na stronie internetowej moje-smaki.pl [1]. Posiłki są pakowane hermetycznie w opakowaniach, które można podgrzewać w mikrofalówce. Codziennie jest możliwość zamówienia samej zupy – rosół lub pomidorowa. Każdego dnia jest inne danie oraz codziennie można zamówić spaghetti. Zamówienia przyjmowane jest dzień wcześniej do godziny 24:00 przez stronę obiadek.moje-smaki.pl [2]. Odwołania obiadu można dokonać w dniu bieżącym do godziny 9:00.

Zakładka “harmonogram posiłków” umożliwia zamówienie posiłku na najbliższy tydzień. Obiady powtarzają się cyklicznie, jeśli obiad nie zostanie odwołany, aplikacja naliczy opłatę.

Zachęcamy do śledzenia menu, a tym samym do skorzystania z oferty.

Izabela Malik
Moje Smaki
Links:

[1] http://moje-smaki.pl
[2] http://obiadek.moje-smaki.pl

Składka na Radę Rodziców

Składka na Radę Rodziców na rok szkolny 2022/2023 wynosi 50,- zł (niezależnie od ilości dzieci uczących się w naszej szkole).

Składkę można wpłacać u skarbników klasowych lub bezpośrednio na konto Rady Rodziców:

Bank PKO S.A. IV Oddział w Poznaniu nr: 26 1240 3220 1111 0010 1235 0093, tytułem:

składka na rok szkolny 2022/2023, imię, nazwisko dziecka i klasa (rodzeństwo: imiona, nazwisko oraz klasy).

UBEZPIECZENIE 2021/2022 – DLA SZKOŁY I PRZEDSZKOLA

Ubezpieczenie 2022/2023