Wielki Finał WOŚP za nami.

Jesteśmy z Watahą Północy, gramy dla celu 31 finału WOŚP

Dziękuję całej społeczności szkolnej, a w szczególności:

1. Pani Dorocie Garczarek za przygotowanie najlepszej grupy teatralnej oraz młodych aktorów oraz mobilizację innych osób do zaangażowania się w organizację finału. Dziękuję Wam za występy zarówno w sobotę, jak i w niedzielę (tę i poprzednią). Dziękuję rodzicom za “dostarczenie” aktorów do szkoły oraz wspieranie ich podczas prób i występów.

2. Pani Katarzynie Stankiewicz i pani Oli Skwierzyńskiej-Kończak oraz Szkolnemu Kołu Wolontariatu za wszystko – byliście zawsze tam, gdzie Was potrzebowano 🙂

3. Pani Agnieszce Fulczyk i panu Wiktorowi Weberowi za zajęcia dla małych i dużych.

4. Pani Martynie Zysce za warsztaty Lego.

5. Pani Agnieszce Rogalskiej i zespołowi Gumowe Szekle za fantastyczną oprawę muzyczną jasełek i cudowny koncert.

6. Pani Dominice Dejk-Skrobot, Pani Mai Łowickiej, pani Marzenie Koprek-Stelmaszyk za obceność podczas finału.

7. A także obsłudze, w tym: pani Marzenie, pani Izie oraz pani Ani i pani Agnieszce, a także (przede wszystkim) panu Tadeuszowi – dziękuję za pomoc i wparcie.

Wszystkim życzę bezpiecznych ferii i do zobaczenia za dwa tygodnie 🙂